ПСЖ би с лекота, но не успя да разплаче Мбапе (ВИДЕО)

991 0

ПСЖ постигна трети пореден успех от началото на сезона в Лига 1. Паражани не срещнаха проблеми и при гостуването си на Лил, където загубиха точки в края на миналия сезон.

Итън не получи минути

В неделя вечер възпитаниците на Енрике наложиха волята си за крайното 3:1. Те през 2/3 от срещата имаха преднина от 2:0 с попаденията на Витиня от дузпа (33') и Брадли Баркола (36').

В 78' Едон Жегрова върна едно попадение и след само пет минути ВАР отмени изравнително попадение. В крайна сметка Рандал Коло Муани подпечата успеха на парижани в добавеното време.

Впечатление направи, че срещата пропусна Итън Мбапе, който през лятото смени ПСЖ именно с Лил. Дори в четвъртък братът на Килиан игра при поражението от Славия Прага.

Още: Босовете в ПСЖ шокирани от жребия на Шампионска лига (ВИДЕО)

Енрике избухнал срещу Мбапе: Ти беше катастрофален (ВИДЕО)

ПСЖ вкара 6 гола още във втория мач без Мбапе (ВИДЕО)

Ударно: ЦСКА взима ошлайфан в ПСЖ защитник, ритал с Нкунку и Дзаниоло

Въпреки страшната контузия на Рамош: Пари Сен Жермен няма да търси заместник

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!