Да оставиш Флик без думи - каталунец стори немислимото с шедьовър (ВИДЕО)

3193 0

Ханзи Флик за пореден път бе приятно изненадан от възпитаниците си. Те разгромиха местния съперник Жирона, който беше голяма пречка през миналия сезон.

Изглежда, че колосът си е взел бележки, защото водеше с 4:0 до 64', а още през първото полувреме Ламин Ямал вкара два гола.

Треньорската реакция

Само 120 секунди след почивката Дани Олмо също се разписа, а попадението му шокира германския специалист, който мигновенно бе заснет от камерите.

Европейският шампион простреля Гасаниха от много малък ъгъл и вкара сред най-красивите попадения в неделя. През миналия сезон Жирона победи Барселона на два пъти с по 4:2.

Още: Всичко било уредено: Как се провали сензационният трансфер на Лео Меси в Челси през 2014-а?