Две огромни липси за Ханзи Флик след кошмарната загуба на Барселона от Монако

3376 0

Барселона допусна унизителна загуба с 0:3 от Монако за трофея "Жоан Гампер" на стадиона "Монтжуик" в Каталуня. В същото време обаче каталунците дадоха две много свидни жертви, които могат да объркат плановете на Ханзи Флик за старта на сезона в Ла Лига.

ОЩЕ: Барселона изпусна първия трофей: Бе разбит в емблематичен за клуба мач (ВИДЕО)

Барса остава без двама лидери?

Германският треньор беше принуден да направи смени по време на мача, след като Роберт Левандовски и Илкай Гюндоган получиха травми.

Левандовски се приземи лошо на ръката си през първото полувреме и макар да продължи да играе, по-късно беше заменен, като ясно показа, че изпитва болки.

Гюндоган се появи след почивката, но в 64-ата минута, след сблъсък, падна на тревата и получи удар с коляно в главата. Той беше изнесен на носилка и заменен.

Първият официален мач на Барселона за сезона е на 17 август (събота) срещу Валенсия в Ла Лига. Тези контузии са обезпокоителни за отбора, тъй като предстоящият мач в испанския елит е от голямо значение за старта на сезона.

ОЩЕ: Реал Мадрид и Барселона влизат в трансферна битка за суперзвезда

ОЩЕ: Трудно за вярване: Реал Мадрид, Барселона, ПСЖ и съперниците, срещу които никога не са играли