Гол на 257 минути: Изкуствен интелект определи как би се справял Нико Уилямс в Барселона

4733 0

Към настоящия момент Нико Уилямс от Атлетик (Билбао) е най-голямата трансферна цел на Барселона за лятото. Клубът го иска, феновете го искат и дори започнаха да събират пари за привличането му.

По-добър от 96% от каталунското нападение!

В това време други се обърнаха за помощ към изкуствения интелект, за да разберат как ще се представя испанецът, ако стане част от каталунците. И според ИИ клубът има нужда от ляво крило, а Уилямс е най-добрият кандидат. Той би се представял по-добре от 96% от нападателите на Ханзи Флик.

Испанецът може да обезличи 96% от нападателите на Барса

Още: Ямал "обиколи" мрежата с екип на Неймар, Сантос го покани с обещание за изненада

Как бе направен изводът?

Според сайта olocip.com, отразяващ изкуствения интелект във футбола, Нико ще играе силно за "блаугранас". Изследването им е базирано на действията на футболиста - стойността на завършените пасове, това колко успешни са борбите му в нападение, ударите към вратата, играта в защита и структурата на играта на целия тим.

Колко често Уилямс ще "произвежда" гол?

Испанският национал е един от най-добрите дрибльори в Ла Лига и показва добри данни за скорост. Според прогнозите на изкуствения интелект той ще помага на Барса да бележи гол на всеки 257 минути. Крилото вкарва средно по 0,31 гола на мач в Ла Лига и прави средно по 0,18 асистенции за 90 минути. А ето кой сравни Уилямс с Кристиано Роналдо

Камата за Нико Уилямс: Лапорта и Деко да не се чудят, той може да направи разликата

Ривалдо обезкуражи Барса: Няма как с Нико Уилямс да бият Реал с Мбапе