Реал Мадрид и Виляреал спретнаха шоуто на сезона в Ла Лига, а Барселона громи с лекота (ВИДЕО)

1175 0

Днес (19 май) се изиграха всички мачове от предпоследния 37-и кръг на испанската Ла Лига. Феновете на испанския футбол видяха много попадения и абсолютна голеада на мача между шампиона Реал Мадрид и Виляреал.

Реал Мадрид и Виляреал си вкараха 8 гола

Реал Мадрид успя да поведе с 4:1 преди почивката след 2 попадения на младия Арда Гюлер, а Хоселу и Лукас Васкес добавиха по още един гол. Единственото попадение преди почивката за Виляреал бе на Александър Сьорлот, който през второто полувреме се развихри и наниза още три гола, за да се оформи крайното 4:4.

С ремито на "Керамика" Реал Мадрид вече е с актив от 94 точки, а Виляреал е на осмата позиция с 52 пункта.

Барселона разгроми Райо Валекано

Тимът на Барселона постигна лесен и класически успех с 3:0 като домакин на Райо Валекано. За него допринесоха попаденията на Роберт Левандовски, а Педри се отчете с 2 гола, за да осигури три точки на своя тим.

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

Каталунците продължават да са на втората позиция с 82 точки - цели 4 пред третия Жирона. Райо Валекано пък е 16-и с 38 пункта на сметката си.