След Манчестър Сити и Реал Мадрид - Милан мина и през Барселона (ВИДЕО)

2554 0

90 минути не стигнаха на Милан и Барселона да се победят в поредната звездна контрола отвъд Океана. В редовното време отборите си вкараха по два гола, след като Йович и Пулишич бяха реализирали още в 10-ата и 15-ата минута.

Милан с успех

Роберт Левандовски бе ярката светлина сред каталунците и прати срещата в дузпи след голове в 22-ата и 58-ата минута.

Исмаел Бенасер пропусна при първото изпълнение за Милан, но Жул Кунде и Ким Казанова сгрешиха за Барселона. Давиде Калабрия и Ноа Окафор осигуриха преднина на "росонерите", която обаче беше заличена от неточния удар на Пиер Калулу. Шестата дузпа за Милан вкара Кевин Дзероли, а след него Мика Файе пропусна и победата остана за италианския гранд.

Досега Милан се справи още с Реал Мадрид и Манчестър Сити, като същото важи и за Барселона. Преди година каталунците спечелиха контролата си над "росонерите" с 1:0.

Още: Има сделка! Барселона договори голяма своя трансферна цел, макар и не избор №1

Барселона пред нов провал: Агент с важна информация, която тотално съсипва плановете им

Гюндоган отиде при ас на Реал Мадрид и изля гнева си срещу свои съотборници в Барселона (ВИДЕО)

Казусът с Барселона пак се заплита: Жената на Негрейра скътала 3 милиона, без документална следа

Удар по Барселона: Иняки Уилямс убеждава брат си Нико да не преминава при тях

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!