Двуглавия орел кацна на върха след победа и две нули в Атина

1119 0

ПАОК сложи край на серията от три загуби с успех при визитата на Левадиакос с 2:0. Срещата беше част от седмия кръг на гръцката Суперлига, а попаденията паднаха в заключителните 10 минути.

Камара откри в 86', а Шваб от дузпа оформи крайния резултат в добавеното време. Преди това от бялата точка Балси пропусна в 70' и това сериозно помогна на гостите.

Междувременно в голямото дерби Панатинайкос и Олимпиакос не успяха да си вкарат гол под ръководството на германеца Даниел Зиберт. Той раздаде шест жълти картона, но нито един не беше изгонен.

Това е първо нулево реми между отборите от началото на 2023-а. След това са се провели цели осем срещи във всички турнири между вечните съперници.

Олимпиакос не вкара

За Десподов се включи в заключителните 15 минути. Неговият отбор е на челото във временното класиране с 16 точки след 7 кръга. Втори е АЕК с 14 точки, колкото имат Олимпиакос и Арис.

Десподов взе решение да напусне ПАОК, предприе първи стъпки в посока трансфер

Десподов забуксува на терена, но на думи каза как ПАОК ще слага край на загубите

“В Шампионска лига щяхме да губим, сега победите над ПАОК и Манчестър Юнайтед пак са нещо”

Десподов този път получи голям шанс, но ПАОК се провали звучно - остава на дъното в Лига Европа