Десподов забуксува на терена, но на думи каза как ПАОК ще слага край на загубите

Снимка: Lap.bg

281 0

Един от най-изявените футболисти на България в чужбина - Кирил Десподов, не успя да помогне на своя ПАОК в наглед по-лесното домакинство срещу ФКСБ в Лига Европа.

Десподов става все по-важен за солунчани

Това бе един от редките случаи, в които крилото започва като титуляр от началото на сезона, но на "Тумба" румънците се наложиха с 1:0. Десподов се отчете с удар в гредата, а ФКСБ игра цяло полувреме с човек по-малко.

Коментарът на Десподов

"Губим трета среща една след друга и разбира се, че се притесняваме. Трябва да реагираме. Но не заслужавахме да загубим от Стяуа. Опитахме, имахме шансове, но не успяхме, въпреки факта, че не се отказахме до края.

Натиснахме от самото начало, имахме ситуации. В един злополучен момент допуснахме гол и вече трябваше да отбележим два гола, за да стигнем до победата. В последните 30 минути не намерихме положенията, които бихме искали. Но играхме страстно, борихме се за това, имахме шансове в останалата част от мача. Трябва да вдигнем глави и да работим повече.

Не става въпрос за увереност, сигурен съм в това. Резултатите ще дойдат, защото играем добре. Трябва да реагираме незабавно и да постигнем добри резултати в следващите мачове в Гърция и в Европа", обясни капитанът на националния отбор.

Още: Колелото се завъртя и ПАОК замълча - Арис го лиши от върха с удар по Десподов

ПАОК громи, Десподов получи своето, но пак не впечатли

Томас Лафчис: "Червена" България смята Десподов за предател, но останалата част го обожава