Лийдс в победна серия след нов убедителен успех (ВИДЕО)

360 0

Илия Груев и Лийдс записаха втора поредна победа във второто ниво на английския футбол. Йоркширците се наложиха у дома с 2:0 над Хъл Сити в събота след попадения през второто полувреме.

Лийдс с нова победа

В герои за победителите се превърнаха Джоузеф и Пиру. Двамата бяха точни в 63-ата и 81-ата минута. Седмица по-рано със същия резултат бе победен и Шефил Уензди. Тогава обаче голмайсторите бяха други.

Лийдс побеждава два пъти подред Хъл Сити за първи път от 2020 г. Груев и компания вече са четвърти във временното класиране с 8 точки. В следващия кръг съперник ще бъде Бърнли.

Още: Лийдс би коварен съперник за първа победа през сезона (ВИДЕО)