Звезда на Арсенал се контузи при загубата на Англия от Гърция

790 0

Крилото на Арсенал - Букайо Сака, получи контузия в загубения мач на Англия срещу Гърция в Лига на нациите снощи (1:2).

Кога Сака напусна принудително терена

23-годишният футболист изигра 6 минути от второто полувреме на "Уембли", след което мястото му бе заето от Нони Мадуеке.

Сака може да пропусне мача на Арсенал срещу Борнемут

Още: Англия се върна към ерата "Саутгейт", а Франция разби слабак в Лига на нациите (ВИДЕО)

Не е ясно колко е сериозна травмата

Напускайки терена, Сака се държеше за задната част на дясното бедро. Временният селекционер Лий Карсли обяви, че не знае колко сериозна е контузията на звездата.

"Той ще мине изследвания, Това се случи преди първия допуснат гол. Можете да видите, че той почувства болка в крака", каза Карсли, цитиран от "ВВС".

В неделя Англия гостува на Финландия, а следващият мач на Арсенал е на 19 октомври - срещу Борнемут. А ето с кой футболист Арсенал ще спира доминацията на Сити.

Ето кой е "ревльото" в отбора на Англия - испанска легенда с тотална гавра на финала на Европейското по футбол (ВИДЕО)

Сака игра с ръка ДВА пъти за секунда, дузпа за Англия нямаше, дори легендите на "трите лъва" го признаха на Европейското по футбол (ВИДЕО)

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!