При 10 точки пасив два кръга преди края: Герой за България доволен от представянето

Макар България да загуби шансове за достигането до поредно Европейско за младежи по футбол - Емил Ценов, изказа задоволството си от развитието на отбора в последно време.

Той и съотборниците му едва не спряха Германия в София (2:3), а Полша загуби у дома с 0:1. Сега обаче "орлите" ни победиха с 3:1, а единственото попадение за България бе дело именно на Ценов.

Мнението на Ценов

Отстъпвахме в борбата за първа топка, за втора топка, но въпреки това водехме с 1:0 след първото полувреме. Злощастно започна втората част с ранен гол, след това падна втори. Имахме шанса да изравним, но като падна и третият гол, стана тежко.

Не трябва да е така, но малките моменти влияят психически. Това са мачове, в които всеки път трябва да вземеш трите точки. В много случаи нямаш втори шанс.

В крайна сметка играем за нас. Сега правим едни успешни квалификации. Няма да се класираме, но показваме едно достойно представяне. Надявам се да извлечем максимума от следващите мачове”, обясни голмайсторът.

Ето ги причините за загубата от Полша, според Александър Димитров!

34 години кошмар: България пак остана далеч от Европейското по футбол за младежи (ВИДЕО)

След целия шум за Андреев: Третият вратар на Лудогорец го измести в България

Играчи на Левски вдигат стойността на младежкия ни тим, но разликата с Полша е стряскаща

Георги Чорбаджийски и Николас Пенев пропуснаха да изведат България U20 до успех над Азербайджан U20

Георги Чорбаджийски не знае дали ще получи шанс от Томислав Стипич в ЦСКА - надява се на Европейско с България

Гласували общо: потребители