Голям талант на Лудогорец прославя България в италианския футбол

Снимка: ludogorets.com

1212 0

Юношеският национал на България - Димитър Мрънков, направи впечатляващ дебют като титуляр за Болоня в местното първенство до 17 години. Той отбеляза втория гол при успеха с 3:0 над Специя.

Мрънков с ударен старт

Срещата беше част от четвъртия кръг на шампионата. Припомняме ви, че 16-годишният талант акостира на Ботуша през лятото с трансфер от Академията на Лудогорец.

Отборът на Мрънков е пети във временното класиране със 7 точки. Сега му предстои домакинство срещу Дженоа, който е първи с три победи и едно реми.

Още: ЦСКА в Благоевград и Лудогорец в Разград: Шокираща разлика в подкрепата (СНИМКИ)

Спас Делев стори нещо невиждано от мача с ЦСКА: Лудогорец трупа преднина пред Левски (ВИДЕО)

Рахийм Стърлинг с интересен рекорд, в който следа е оставил Лудогорец

Левски, ЦСКА, Лудогорец и останалите в Първа лига разбраха кога започват за Купата на България

Борил се със Стипич за треньорския пост в ЦСКА вариант за Лудогорец?