Загорчич скочи на шефовете в Славия и призна: Положението е яко зле

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

512 0

Наставникът на Славия - Златомир Загорчич, говори след загубата на възпитаниците му с 0:1 от Левски. Срещата беше част от деветия кръг на Първа лига, а "белите" са с четири загуби в последните си пет мача.

Загорчич обясни след мача

Специалистът се оплаче от ситуацията, в която са го поставили от ръководството на клуба през последните месеци. Загорчич работил често с група между 8 и 18 футболисти, а сега контузиите се увеличават в "белия" лагер.

Коментарът на Загорчич

Ние сме мотивирани всеки мач и излизаме за победа. Ситуацията в Славия е много тежка. Дано се оправят нещата. Вече дълго време тренираме с 8 човека, други са контузени или с националния отбор. Днес на пейката бяхме 18 човека. Имаме нови две контузии и положението е яко зле. Проблемите са само кадрови.

Видяхте, че през второто полувреме се опитахме да се върнем, но не успяхме и това е положението.

Тук хората трябва да се занимават по-сериозно със Славия. Положението в клуба е трагично. Казах на ръководството какво трябва да се промени. Два месеца тренираме с 18 човека и е много трудно за един треньор. Общо сме 20 и сега ще намалеят. Положението е много трудно", категоричен беше треньорът.

Още: Станислав Генчев върна Джавад Ел Джемили в групата на Левски за мача със Славия

Андрей Желязков похвали Станислав Генчев: Левски основателно е обявил за цел титлата

Станислав Генчев напомни за целта на Левски и каза имал ли е проблеми с Ел Джемили

Голям проблем за Генчев и Левски: Останаха без "генерала" в полузащитата си

Тотална доминация: Станислав Генчев ще продължи с победите в Левски срещу Славия

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!