Ботев Пловдив не изневери на стила си с резултата, но изненада с гола

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

257 0

Ботев Пловдив победи и Черно море с добре познатото от началото на сезона 1:0. Единственото попадение в срещата беше дело на Вини Трибуле още в петата минута.

Ботев би

Той бе точен с глава, като това е едва второ попадение по подобен начин през кампанията за "канарите". Преди това и срещу Ботев Враца голмайстор беше точен с глава, а тогава беше и единствената победа с повече от 1:0 (3:1).

В петък "моряците" имаха повечето чисти положения, но не и нужния късмет. Росен Стефанов нацели гредата, а Уеслин и Кешеру също имаха своите шансове. При румънеца може да се отбележи, че и теренът изигра "лоша шега" при опита да шутира от движение.

За Ботев предстои гостуване на Миньор за Купата в четвъртък, а Черно море ще пътува до Кюстендил ден по-рано. Следете временното класиране на Първа лига със SportLive.bg!

Още: Ботев Пловдив сложи край на черна серия срещу Славия, кризата при "белите" продължава

Български национал, желан от Левски, ще акостира в Ботев Пловдив?

Изненада: Не е само Шопов - Ботев Пловдив взима и друг от ЦСКА - доскорошен голям любимец

Въпреки че има 2-ма на тази позиция: Левски иска играч, ярко блеснал срещу ЦСКА

Тежка резерва в ЦСКА - сигурен напускащ: "Червените" обаче не го дават без пари