Англия на полувреме от отпадане от Европейското по футбол 2024? Любопитна статистика до полувремето със Словакия (ВИДЕО)

347 0

Националният отбор на Англия може след само едно полувреме да стане за смях на цял свят. Възпитаниците на Саутгейт изостават с 0:1 от Словакия до почивката в 1/8-финала на Европейското първенство по футбол 2024

Словакия откри срещу Англия

Джордан Пикфорд имаше нещастието да бъде наказан от Иван Шранц в 25-ата минута. С това си попадение словакът се изкачи до върха във временното касиране сред голмайстори. С три гола досега са още Жорж Микаутадзе (Грузия) и Джамал Мусиала (Германия) - 3 гола.

Нещастно полувреме за Англия

По време на първото полувреме в Гелзенкирхен се стигна до абсолютен антирекорд. В първите 17 минути бяха показани три жълти картона (Гуехи, Майну и Белингам), каквито даден отбор не бе получавал за толкова кратко време от 1980 г. насам.

В същото време картоните бяха повече от отправените удари по време на първите 20 минути, след като и Куцка бе декориран в жълто.

Следете Англия - Словакия НА ЖИВО със SportLive!

Още: Гарет Саутгейт обясни защо предпочита Сака пред Палмър на Евро 2024

Още: Гарет Саутгейт повтаря голяма грешка, която коства на Англия всичко на Евро 2020?

Търпението към Англия е на изчерпване, а Испания е в опасна зона срещу сензацията на Европейското по футбол

Англия - Словакия по ТВ: Къде да гледаме осминафиналния дуел от Европейското по футбол?

ТВ програма за ДНЕС на Европейското по футбол 2024: "Сигурно е" какво ще се случи в 2-та мача