Палмър мина Холанд, а вечно критикуван затвори устите за победата на Челси над Уест Хем

1243 0

Английският гранд Челси победи с 3:0 Уест Хем в лондонското дерби на петия кръг във Висшата лига, играно на Олимпийския стадион в английската столица. Николас Джаксън и Коул Палмър бяха големите герои за "сините".

Класика за Челси

Попаденията бяха отбелязани от гореспоменатите звезди на гранда. Първите два гола бяха дело на Николас Джаксън в четвъртата и 18-ата минута. Сенегалският таран вече има 4 гола в 5 мача в английския елит. Класиката бе оформена от Коул Палмър в 47', а асистенцията бе дело на Джаксън.

Джаксън, който продължава да отнася немалко критики отново впечатли с изявите си. Той имаше точно 2 удара в очертанията на вратата, които съумя да превърне в гол.

От другата страна, Коул Палмър пък вече е взел участие в 39 попадения (голове+асистенции) и от септември 2023 година насам вече дори е пред бившия си съотборник в Манчестър Сити - Ерлинг Холанд.

С победата Челси временно се качва на втората позиция с актив от 10 точки, Уест Хем пък е на 14-ата позиция с 4 пункта.

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!