Тотнъм потрепери, но покоси Ковънтри с късни голове в Купата на Лигата

449 0

Тотнъм очаквано се класира за четвъртия кръг на Купата на Лигата след победа над члена на Чемпиъншип - Ковънтри Сити. Успехът не дойде лесно и беше постигнат с резултат 2:1.

"Шпорите" се измъчиха в гостуването и си осигуриха продължаване напред в заключителните минути на двубоя. Ковънтри поведе с гол на Брандън Томас-Асанте в 63', но 2 минути преди края на редовното време лондончани изравниха.

Късни голове спасиха "шпорите" в коварна визита

Джед Спенс се разписа срещу полуфиналиста за ФА Къп през миналия сезон, а преди двубоят да влезе в дузпи, Бренан Джонсън донесе ценния успех на Тотнъм с попадение.

Още: Много битка: Арсенал излезе от мелето с Тотнъм и постави рекорд в съперничеството (ВИДЕО)