199 0

Суперзвездата Лионел Меси донесе равенството на Интер Маями - 1:1, при домакинството на Шарлът в двубой от американската Мейджър Лийг Сокър. Той реализира 15-ото си попадение в 16 мача от лигата този сезон.

Интер е лидер в Източната конференция

Аржентинецът вкара изравнителното попадение в 67-ата минута, а Интер Маями, който записа трети поредно равенство, но е в серия от осем срещи без победа, оглавява временното класиране в Източната конференция с 65 точки. Тимът е на крачка да си гарантира лидерската позиция преди плейофите в MLS.

С 15-ото си попадение за сезона

Гостите от Шарлът бяха повели десет минути по-рано, в 57', когато точен бе полският нападател Карол Швидерски. Луис Суарес пропусна да донесе победата на домакините в добавеното време на мача, а Меси получи жълт картон заради претенциите си за дузпа към рефера. А ето какъв рекорд счупи Луис Суарес в Маями.

Още: Интер Маями няма да е последният отбор в кариерата на Лионел Меси?

Интер водеше, Меси и Суарес влязоха, а накрая Маями не спечели срещу слабак (ВИДЕО)

Уникален! Лионел Меси се завърна с 2 гола и асистенция в разгром за Интер Маями (ВИДЕО)