ПАОК оглави класирането след втора победа за сезона, Десподов с асистенция

Снимка: The Official PAOK FC Youtube channel

1074 0

Гръцкият шампион ПАОК постигна втора победа за сезона в първенството. Кирил Десподов и компания победиха последния в класирането - Панетоликос, с 2:0 и се изкачиха на върха.

Ситуацията с Десподов

Българският национал в състава на солунчани започна титуляр в домакинството, но бе заменен в 71-ата минута от Андрия Живкович. Негова обаче бе асистенцията за първия гол на шампионите в мача.

Пълен комплект точки за Десподов и компания

Кой вкара головете?

ПАОК откри резултата в 51' чрез Хоан Састре, а влезлият в 71' като резерва Тарик Тисудали покачи на 2:0 в 79-ата минута. Састре получи голово подаване от Кирил Десподов, който центрира майсторски, за да засече испанецът и да реализира.

В 90+3' Тисудали стигна до второ попадение в съперниковата врата, но то бе отменено заради засада.

Още: Доминация от Кирил Десподов и ПАОК: "Черно-белите" с единия крак в Лига Европа

"Черно-белите" са първи в гръцкия елит с пълен комплект точки след 2 мача. Панетоликос е на последно място, без спечелена точка дотук.