Аржентински национал събуди Ювентус

927 0

Аржентинският национал Пауло Дибала поведе Ювентус към победа с 2:0 срещу Аталанта в мач от 9-ия кръг на италианската Серия А

Южноамериканецът откри резултата през първото полувреме, а след почивката асистира на Марио Манджукич. Силна среща за торинци направи и френската им перла Пол Погба, въпреки че в края изпусна дузпа.

Благодарение на успеха "черно-белите" събраха 12 точки и се изкачиха на 11-то място в таблицата. Юве обаче е само на 6 точки от втория Интер, който вчера направи 1:1 с Палермо.

След около час пък един срещу друг се изправят първия Фиорентина срещу третия Рома, което означава, че и един от двата отбора ще загуби точки. В момента те имат съответно 18 и 17 т. Аталанта пък се намира на 9-та позиция с 14 т.